SEISKAN JA KATSON ASIAKAS­PALVELU

Seiskan ja Katson tilaukset:
puh. 075 328 5100

Seiskan ja Katson asiakaspalvelu:
puh. 075 328 5102

(Tilausmuutokset, neuvonta yms., avoinna ma–pe 08.30–16.00. Puhelun hinta on 8,4 snt/min + pvm/mpm, myös jonotuksen ajan.)

Asiakaspalvelun muut yhteystiedot 

 

YHTEYSTIEDOT YRITYKSILLE

Markkinointipalveluiden myynti

Antti Kuukkanen

Account Director, Data Refinery

antti@datarefinery.io

Sanna Riquelme

Sales Director, Aller Ideas

sanna.riquelme@aller.com

Lisää markkinointipalveluiden yhteystietoja:

Mediamyynti

fi-mediaratkaisut@aller.com

Raija Sailos

Mediaratkaisut, Seiska & Katso

raija.sailos@aller.com

Riitta Lepistö

Mediaratkaisut, Seiska & Katso

riitta.lepisto@aller.com

All Over Press -kuvamyynti

Pia Haavisto

Account Manager

pia.haavisto@alloverpress.fi

Timo Lampinen

Picture Editing & Sales

timo.lampinen@alloverpress.fi

Medioiden päätoimittajat

Jari Peltomäki

Editor in Chief, Seiska

jari.peltomaki@aller.com

Sonja Peltomäki

Editor in Chief, Katso

sonja.peltomaki@aller.com

Suomen Aller-konsernin johto

Jyrki Rehumäki

CEO

Peter Lund

CFO

Pia Backholm

HR Director

Elina Schüller

Director, Media Business

Juha Kuokka

Head of Digital Factory, Aller IT

Niina Korhonen (vanhempainvapaalla)

Business Director, Aller Ideas

niina.korhonen@aller.com

Anders Lindh

Business Director, Data Refinery

anders@datarefinery.io

Tomi Hilvo

CEO, Dingle

tomi.hilvo@dingle.fi

LASKUTUS­TIEDOT

 

Aller Media Oy 

Y-tunnus: 0872238-2

 

Verkkolaskutusosoite ­ (Finvoice): 

Aller Media Oy

OVT-tunnus: 003708722382

Operaattori: Pagero Oy

Operaattorin tunnus: 003723609900

 

PDF-laskut:

invoice.fi.aller.media@aller.com

 

Paperilaskujen laskutusosoite:

Aller Media Oy

FE11011

SE-838 82 Frösön

SÄHKÖPOSTIT:

etunimi.sukunimi@aller.com

PUHELINVAIHDE:

+358 9 8621 7000
(ma–pe 8.30–16.00)

ALLER MEDIA OY

Lintulahdenkuja 10

00500 Helsinki