SEISKAN, KATSON, SUOMI24:n JA TREFFIT24:n ASIAKAS­PALVELU

MEDIA­MYYNTI

fi-mediaratkaisut@aller.com

Raija Sailos

Mediaratkaisut, Seiska & Katso

raija.sailos@aller.com

Riitta Lepistö

Mediaratkaisut, Seiska & Katso

riitta.lepisto@aller.com

Albert Virtanen

Mediaratkaisut, Suomi24 & Treffit24

albert.virtanen@aller.com

MARKKINOINTI­PALVELUIDEN MYYNTI

Sanna Riquelme

Sales Director, Aller Ideas

sanna.riquelme@aller.com

Patrik Korhonen

Sales Director, Dingle

patrik.korhonen@dingle.fi

Maarit Pirinen

VP, Sales & Accounts, Data Refinery

maarit@datarefinery.io

Lisää markkinointipalveluiden yhteystietoja:

ALL OVER PRESS -KUVA­MYYNTI

Pia Haavisto

Account Manager

pia.haavisto@alloverpress.fi

Timo Lampinen

Picture Editing & Sales

timo.lampinen@alloverpress.fi

MEDIOIDEN PÄÄ­TOIMITTAJAT

Sami Hernesaho

Editor in Chief, Seiska

sami.hernesaho@aller.com

Sonja Peltomäki

Interim Editor in Chief, Katso

sonja.peltomaki@aller.com

SUOMEN ALLER-KONSERNIN JOHTO

Peter Lund

Interim CEO, CFO

Pia Backholm

HR Director

Elina Schüller

Director, Media Business

Teemu Puurunen

Director, Platforms

Niina Korhonen

Business Director, Aller Ideas

niina.korhonen@aller.com

Anders Lindh

Business Director, Data Refinery

anders@datarefinery.io

Tomi Hilvo

CEO, Dingle

tomi.hilvo@dingle.fi

LASKUTUS­TIEDOT

 

Aller Media Oy 

Y-tunnus: 0872238-2

 

Verkkolaskutusosoite ­ (Finvoice): 

Aller Media Oy

OVT-tunnus: 003708722382

Operaattori: Pagero Oy

Operaattorin tunnus: 003723609900

 

PDF-laskut:

invoice.fi.aller.media@aller.com

 

Paperilaskujen laskutusosoite:

Aller Media Oy

FE11011

SE-838 82 Frösön

SÄHKÖPOSTIT:

etunimi.sukunimi@aller.com

PUHELINVAIHDE:

+358 9 8621 7000
(ma–pe 8.30–16.00)

ALLER MEDIA OY

Lintulahdenkuja 10

00500 Helsinki